Plechová matica WHT005560
Plechová matica WHT005560
Plechová matica WHT005560
Plechová matica WHT005560 (1)
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
KódWHT005560WHT 005 560VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Plechová matica WHT005560
Important notes
right
left
Fitment
This part fits into 53 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE73181639
Kód kategórieNNB
Rozmer1 x 2 x 2
PR-Codes2JB,2JF,2JK,2JU,2JX,79H,7Y1,GP1
Ďalšie informácie6 left,6 left rear,6 right,6 right rear
Additional codes2J Guide piece bumper Securing strip
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
United States
CN
China
Výrobca Model
Audi Q4 e-tron 89A (2022 - )
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Seat/Cupra Born 10E (2022 - )
Seat/Cupra Born 2022 -
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Seat/Cupra Tavascan 11H (2024 - )
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A 2021 -