N 91255101 Závitový čap N91255101
Závitový čap N91255101
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
KódN 91255101N 912 551 01VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Závitový čap N91255101
Fitment
This part fits into 81 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
M1JElectric motor, total system output 265 kW (125 kW and 140 kW) base engine is T4K
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE73181588
Kód kategórieNNF
Rozmer0,8 x 1,6 x 0,8
Ďalšie informácie5,5X16
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
ZA
South Africa
Výrobca Model
Audi A1/S1 GB 2019 -
Audi A5 Avant 8B (2024 - )
Audi A5 Limousine/Saloon 8B (2025 - )
Audi A6 Avant FN (2026 - 2027)
Audi A6 e-tron Avant 85E (2025 - )
Audi A6 e-tron Sportback 85E (2025 - )
Audi A6 Limousine FN (2026 - 2027)
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A7 Sportback 4K 2019 -
Audi E-tron Sportback 2019 -
Audi E-Tron GE 2019 -
Audi Q2 GA 2017-
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Audi Q5 Sportback GUNS (2025 - 2027)
Audi Q5 FY 2017-2025
Audi Q5 FY Sportback 2018 - 2025
Audi Q5 GUBS (2025 - 2027)
Audi Q6 e-tron Sportback 85H (2025 - )
Audi Q6 e-tron 85H (2024 - )
Audi Q7 4M 2016-
Audi Q8 4M 2019 -
Audi RS7 Sportback 4K 2020 -
Audi RSQ3 F3 Sportback 2020 -
Audi RSQ8 4M 2020-
Seat/Cupra Arona KJ 2018 -
Seat/Cupra Ateca KH 2016-
Seat/Cupra Born 10E (2022 - )
Seat/Cupra E-Mii KE (2020 - )
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Ibiza KJ 2018 -
Seat/Cupra Leon 5FA (2020 - )
Seat/Cupra Leon KL (2020 - )
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Seat/Cupra Tavascan 11H (2024 - )
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda E-Citigo NE (2020 - )
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -
Skoda Fabia PJ 2022 - Saloon/Estate
Skoda Kamiq NW (2019 - )
Skoda Karoq ND 2018-
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Kushaq 6JM (2021 - )
Skoda Octavia NN (2020 - )
Skoda Scala NW 2019 -
Volkswagen Amarok 2H 2010-2012
Volkswagen Amarok 2H 2013-2016
Volkswagen Amarok S6 2017-2022
Volkswagen Ameo 63 2017-2020
Volkswagen Arteon 3H 2017-
Volkswagen Caddy 2021 -
Volkswagen Caddy 2C 2011-2015
Volkswagen Caddy SA 2016-2020
Volkswagen Camper 7E T5 2010-2011
Volkswagen Camper 7E T5 2012- 2015
Volkswagen Camper SG T6 2016-2019
Volkswagen Camper SH 2020-
Volkswagen Crafter 2E 2012-2016
Volkswagen Crafter SC 2017-Commercial vehicle
Volkswagen Crafter SZ 2017-BUS
Volkswagen E-Crafter SX 2019 -
Volkswagen e-Golf 5G 2014-
Volkswagen e-UP! BL 2014-2016
Volkswagen e-UP! BL 2017-2024
Volkswagen Eos 1F 2011-2016
Volkswagen Golf 5G 2013-2017 Saloon
Volkswagen Golf 5K 2009-2011 Saloon
Volkswagen Golf 5K 2012-2013 Saloon
Volkswagen Golf BA 2014-2017 Estate
Volkswagen Golf BE 2014-2021
Volkswagen Golf BQ 2017-2020
Volkswagen Golf CD 2020
Volkswagen Golf CD 2020- Saloon
Volkswagen Golf CD 2021 - Estate
Volkswagen Golf Cabriolet 51 2012-2016
Volkswagen Golf Cabriolet 5K 2012-
Volkswagen Golf Plus 52 2009-2011
Volkswagen Golf Plus 52 2012-2014
Volkswagen Golf Sportvan AM 2014-2020
Volkswagen ID.3 2020 -
Volkswagen ID.3 E1 2020-
Volkswagen ID.4/ID.5 2021 -
Volkswagen ID.4/ID.5 E2 2021-
Volkswagen Multivan 7H 2020-2024
Volkswagen Multivan ST 2022-2024
Volkswagen Passat CC/CC 35 2009-2012
Volkswagen Passat CC/CC 35 2012-2017
Volkswagen Passat 36 2011-2015
Volkswagen Passat 3G 2018-2024
Volkswagen Phaeton 3D 2009-2010
Volkswagen Phaeton 3D 2011-2016
Volkswagen Polo Hatchback 60 2010-2014 (Malaysia/India)
Volkswagen Polo Hatchback 60 2015-2022 (India)
Volkswagen Polo Hatchback 6C 2015-2018
Volkswagen Polo Hatchback 6R 2010-2014
Volkswagen Polo Hatchback 6R 2013-2014
Volkswagen Polo Hatchback AE 2018-
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant 60 2010-2014 Notchback (Malaysia/India)
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant 60 2015-2022 Notchback (India)
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant 61 2011-2015 Notchback (Polo Russia)
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant 61 2015-2020 Notchback (Polo Russia)
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant 64 2013-
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant 6C 2015-2018
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant 6R 2010-2012
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant 6R 2013-2014
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant AW 2018-
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant CK 2020-
Volkswagen Polo/Derby/Vento - IND 6R (2013 - ) "MAL"
Volkswagen Scirocco 13 2009-2014
Volkswagen Scirocco 13 2015-2018
Volkswagen Sharan 7N 2011-2016
Volkswagen Sharan 7N 2016-2023
Volkswagen T -Cross C1 (2019 - )
Volkswagen T-Roc Cabrio 2020 -
Volkswagen T-Roc convertible AC 2020-
Volkswagen T-Roc A1 (2018 - 2026)
Volkswagen Taigo CS (2022 -
Volkswagen Taigo CS 2022 -
Volkswagen Teramont CA 2018 - 2024
Volkswagen Tiguan 5N 2012-2018 (North American Region)
Volkswagen Tiguan AD 2016-2024
Volkswagen Tiguan BT 2017-2024
Volkswagen Touareg 7P 2011-2012
Volkswagen Touareg 7P 2013-2014
Volkswagen Touareg CR 2018 -
Volkswagen Touran 1T 2011-2015
Volkswagen Touran 5T 2016-
Volkswagen Transporter/Caravelle 7E 2010-2011
Volkswagen Transporter/Caravelle 7E 2012-2015
Volkswagen Transporter/Caravelle 7F 2010-2011 Flatbed
Volkswagen Transporter/Caravelle 7F 2012-2015 Flatbed