8Z0837111 Zátka
Zátka
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód8Z08371118Z0 837 111VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Zátka
Important notes
left and right
passenger side
Fitment
This part fits into 55 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
4K3Radio remote controlled central locking operated from inside and safe securing
K8BNotchback
K8GHatchback
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
4F1Central locking system
K8LNotchback - long wheelbase
5D1Carrier frequency 433.92 MHz-434.42 Mhz
5D2Carrier frequency 315 MHz
1CRVehicle class differentiation 7L0
0A24 doors
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE39269097
Kód kategórieKTA
Rozmer0,5 x 2,3 x 2,3
OEM číslo dielu:
8Z0837111 B41, 8Z0837111B41
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A2 8Z 2000-2005
Audi A3 Saloon/Sportback 8P 2004-2007
Audi TT/TTS Coupe/Roadster 8N 1999-2002
Audi TT/TTS Coupe/Roadster 8N 2003-2006
Seat/Cupra Altea 5P 2004-2006
Seat/Cupra Toledo 5P 2005-2009
Skoda Fabia 6Y (2005 - 2008)
Skoda Roomster 5J 2006-2010
Volkswagen Caddy 2C 2011-2015
Volkswagen Caddy 2K 2004-2008
Volkswagen Caddy 2K 2009-2011
Volkswagen Caddy 9H 2005-2007
Volkswagen Eos 1F 2006-2008
Volkswagen Eos 1F 2009-2011
Volkswagen Eos 1F 2011-2016