Spona 8S0853107
Spona 8S0853107
Spona 8S0853107
Spona 8S0853107 (1)
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód8S08531078S0 853 107VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Spona 8S0853107
Fitment
This part fits into 37 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
9S9.
9S7Multi-function display/on-board computer\Top\""
9S8Multi-function display/on-board computer\FPK\" (freely programmable instrument cluster)"
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE39269097
Kód kategórieNNH
Rozmer0,5 x 0,9 x 0,7
PR-Codes9S7,9S8,9S9,A8L,A8R,A9A
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A3 Cabriolet 8V 2017-2021
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2017-2020
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8W 2016-
Audi A5 Limousine/Saloon 8B (2025 - )
Audi A5/S5 Cabriolet F5 2017-
Audi A5/S5 Coupe/Sportback F5 2017-
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A7 Sportback 4K 2019 -
Audi A8/S8 Quattro 4N 2018 -
Audi e-tron GT 4J (2021 - )
Audi E-tron Sportback 2019 -
Audi E-Tron GE 2019 -
Audi Q2 GA 2017-
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Audi Q3 FJBS (2025 - 2027)
Audi Q3 Sportback FJNS (2026 - 2027)
Audi Q4 e-tron 89A (2022 - )
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Audi Q5 Sportback GUNS (2025 - 2027)
Audi Q5 FY 2017-2025
Audi Q5 FY Sportback 2018 - 2025
Audi Q5 GUBS (2025 - 2027)
Audi Q7 4M 2016-
Audi Q8 4M 2019 -
Audi RS3 Sportback 8V 2017 -
Audi RS4/Avant quattro 8W 2018 -
Audi RS5 Coupe/Sportback F5 2018 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4A 2020 -