Deformačný prvok 89B857889
Deformačný prvok 89B857889
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód89B85788989B 857 889VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,21 kg
Deformačný prvok 89B857889
Špecifikácia produktu
HS CODE87082990
Kód kategórieKTA
PR-Codes5C1
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Audi Q4 e-tron 89A (2022 - )