811615301 Brzdový kotúč
Brzdový kotúč
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód811615301811 615 301VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť3,48 kg
Brzdový kotúč
Important notes
1.1 and 1.3 liter
Fitment
This part fits into 35 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Price for each brake disc. To order set of brake discs to your car you will need to order 2 pieces
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE87083091
Kód kategórieBBA
Rozmer3,8 x 23,8 x 23,8
OEM číslo dielu:
811615301B
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Audi 80/90/Avant/Quattro 33 1973-1976
Audi 80/90/Avant/Quattro 33 1977-1978
Seat/Cupra Cordoba 6K 1993-1996
Seat/Cupra Cordoba 6K 1997-1999
Seat/Cupra Ibiza 6K 1993-1996
Seat/Cupra Ibiza 6K 1997-1999
Volkswagen Golf 15 1979-1980
Volkswagen Golf 15 1981
Volkswagen Golf 16 1986-1991 Rally/Country
Volkswagen Golf 1G 1989
Volkswagen Golf 1G 1990-1992
Volkswagen Golf Cabriolet 15 1979-1980
Volkswagen Golf Cabriolet 15 1981
Volkswagen Jetta/Syncro 15 1979-1980
Volkswagen Jetta/Syncro 15 1981
Volkswagen Jetta/Syncro 1G 1989
Volkswagen Jetta/Syncro 1G 1990-1992
Volkswagen Passat 31 1990-1991 Syncro
Volkswagen Passat 32 1974-1977
Volkswagen Passat 32 1978-1980
Volkswagen Passat 3A 1994-1997 Syncro
Volkswagen Polo Hatchback 86C 1982-1990
Volkswagen Polo Hatchback 86C 1991-1994
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant 6K 1996 Classic/Variant
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant 6V 1997-2000 Classic/Variant