Držiak 7H0611797
Držiak 7H0611797
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód7H06117977H0 611 797VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Držiak 7H0611797
0E20E1
Important notes
2 point
Fitment
This part fits into 33 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
1ATElectronic Stability Control (ESC)
D4G4-cylinder SI engine 2.0 l/85 kW bivalent (gas) base engine is T11
0K3Hybrid propulsion system PHEV
MG84-cylinder SI engine 1.8 l/110 kW (20V) turbo, EU4/D4/LEV base engine is T8C/T63
D3E4-cyl. turbo diesel engine 1.9 l/96 kW TDI with unit-injector system base engine is T9J
MF74-cyl. turbo diesel eng. 1.9 l/66 kW TDIunit-injector system base engine is T1T/T71/TG0
1ARAnti-spin regulation (ABS/ASR)
G0EFour-speed automatic transmission
0WQGross vehicle weight rating
0WRGross vehicle weight rating
ML14-cylinder SI engine 2.0 l/85 kW MPI, EU4/D4 base engine is T6Y
1ACAnti-lock brake system (ABS)
0WPGross vehicle weight rating
0WNGross vehicle weight rating
0WMGross vehicle weight rating
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
G0FFive-speed automatic transmission
D7N4-cyl. turbo diesel engine 2.0 l/103 kW TDI with unit-injector system base engine is TM0/TP0/TR0
M3L4-cyl. turbo diesel engine 1.9 l/85 kW TDI with unit-injector system base engine is T4N/TD0
1AKElectronic Stability Control (ESC) with brake assist system
G0MSix-speed manual transmission top speed in fifth gear
1X1Four wheel drive
D3A4-cyl. turbo diesel eng. 1.9 l/110 kW TDI with unit-injector system base engine is T20/T9J
0N44-link rear suspension
G0LSix-speed manual transmission for four-wheel drive vehicle
MC06-cylinder SI engine 2.8 l/150 kW (24V) VR6 base engine is T9T
0WLGross vehicle weight rating
1X0Front wheel drive
Špecifikácia produktu
HS CODE87083091
Kód kategórieBTA
Rozmer1,4 x 4 x 3,1
PR-Codes02B,0K3,L0L,L0R
Ďalšie informácie2 point
Additional codesBracket
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2013-2016
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2017-2020
Audi Q3 FJBS (2025 - 2027)
Audi Q3 Sportback FJNS (2026 - 2027)
Audi Q4 e-tron 89A (2022 - )
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Seat/Cupra Alhambra 7V 2006-2010
Seat/Cupra Alhambra 7V 2009-2010
Seat/Cupra Born 10E (2022 - )
Seat/Cupra Born 2022 -
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Leon 5FA (2020 - )
Seat/Cupra Leon KL (2020 - )
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Seat/Cupra Tavascan 11H (2024 - )
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -
Skoda Kodiaq 57H (2024 - )
Skoda Octavia NN (2020 - )
Skoda Rapid NH 2013-2022
Skoda Superb 3P (2024 - ) Sedan/Estate
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate
Volkswagen Amarok 2H 2010-2012
Volkswagen Amarok 2H 2013-2016
Volkswagen Amarok S6 2017-2022
Volkswagen Caddy 2021 -
Volkswagen Caddy SB 2021-
Volkswagen Camper 7E T5 2010-2011
Volkswagen Camper 7E T5 2012- 2015
Volkswagen Camper SG T6 2016-2019
Volkswagen Camper SH 2020-
Volkswagen Camper SJ 2020-
Volkswagen Crafter SC 2017-Commercial vehicle
Volkswagen Crafter SZ 2017-BUS
Volkswagen E-Crafter SX 2019 -
Volkswagen e-Golf 5G 2014-
Volkswagen Golf BE 2014-2021
Volkswagen Golf CD 2020
Volkswagen Golf CD 2020- Saloon
Volkswagen Golf CD 2021 - Estate
Volkswagen ID. Buzz EB (2023 -
Volkswagen ID. Buzz EB 2023 -
Volkswagen ID.3 2020 -
Volkswagen ID.3 E1 2020-
Volkswagen ID.4/ID.5 2021 -
Volkswagen ID.4/ID.5 E2 2021-
Volkswagen ID.7 ED 2024 -
Volkswagen Multivan 7H 2020-2024
Volkswagen Passat 3J (2024 - )
Volkswagen Sharan 7M 2006-2008
Volkswagen Sharan 7M 2009-2010
Volkswagen Tayron 57L (2025 - 2027)
Volkswagen Tiguan 57 (2024 - )
Volkswagen Transporter/Caravelle 7E 2010-2011
Volkswagen Transporter/Caravelle 7E 2012-2015
Volkswagen Transporter/Caravelle 7F 2010-2011 Flatbed
Volkswagen Transporter/Caravelle 7F 2012-2015 Flatbed
Volkswagen Transporter/Caravelle 7H 2007
Volkswagen Transporter/Caravelle 7H 2008
Volkswagen Transporter/Caravelle 7J 2007 Flatbed
Volkswagen Transporter/Caravelle 7J 2008 Flatbed
Volkswagen Transporter/Caravelle 7J 2020-2024
Volkswagen Transporter/Caravelle SF 2016-2019 Flatbed
Volkswagen Transporter/Caravelle SG 2016-2019
Volkswagen XL1 6Z 2015
Potrebujete poradiť
Typ otázky
PredmetVaša otázka
Odoslať otázku
PopisVhodné pre tieto vozidláOtázka na predajcu
Posledné navštívené
Medzikus 10B819063
PN10B819063
Medzikus
Doba spracovania 6-10 dni
audi AUDI
škoda ŠKODA
volkswagen VOLKSWAGEN
seat SEAT
porsche PORSCHE
bentley BENTLEY
lamborghini LAMBORGHINI
Celosvetová preprava Dodávame do viac ako 160 krajín
100% originálne diely Len originálne nové diely v originálnom balení