Držiak 7H0611797
Držiak 7H0611797
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód7H06117977H0 611 797VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Držiak 7H0611797
0E20E1
Important notes
2 point
Fitment
This part fits into 33 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
1ATElectronic Stability Control (ESC)
D4G4-cylinder SI engine 2.0 l/85 kW bivalent (gas) base engine is T11
0K3Hybrid propulsion system PHEV
MG84-cylinder SI engine 1.8 l/110 kW (20V) turbo, EU4/D4/LEV base engine is T8C/T63
D3E4-cyl. turbo diesel engine 1.9 l/96 kW TDI with unit-injector system base engine is T9J
MF74-cyl. turbo diesel eng. 1.9 l/66 kW TDIunit-injector system base engine is T1T/T71/TG0
1ARAnti-spin regulation (ABS/ASR)
G0EFour-speed automatic transmission
0WQGross vehicle weight rating
0WRGross vehicle weight rating
ML14-cylinder SI engine 2.0 l/85 kW MPI, EU4/D4 base engine is T6Y
1ACAnti-lock brake system (ABS)
0WPGross vehicle weight rating
0WNGross vehicle weight rating
0WMGross vehicle weight rating
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
G0FFive-speed automatic transmission
D7N4-cyl. turbo diesel engine 2.0 l/103 kW TDI with unit-injector system base engine is TM0/TP0/TR0
M3L4-cyl. turbo diesel engine 1.9 l/85 kW TDI with unit-injector system base engine is T4N/TD0
1AKElectronic Stability Control (ESC) with brake assist system
G0MSix-speed manual transmission top speed in fifth gear
1X1Four wheel drive
D3A4-cyl. turbo diesel eng. 1.9 l/110 kW TDI with unit-injector system base engine is T20/T9J
0N44-link rear suspension
G0LSix-speed manual transmission for four-wheel drive vehicle
MC06-cylinder SI engine 2.8 l/150 kW (24V) VR6 base engine is T9T
0WLGross vehicle weight rating
1X0Front wheel drive
Špecifikácia produktu
HS CODE87083091
Kód kategórieBTA
Rozmer1,4 x 4 x 3,1
PR-Codes02B,0K3,L0L,L0R
Ďalšie informácie2 point
Additional codesBracket
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2013-2016
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2017-2020
Audi Q3 FJBS (2025 - 2027)
Audi Q3 Sportback FJNS (2026 - 2027)
Audi Q4 e-tron 89A (2022 - )
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Seat/Cupra Alhambra 7V 2006-2010
Seat/Cupra Alhambra 7V 2009-2010
Seat/Cupra Born 10E (2022 - )
Seat/Cupra Born 2022 -
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Leon 5FA (2020 - )
Seat/Cupra Leon KL (2020 - )
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Seat/Cupra Tavascan 11H (2024 - )
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -
Skoda Kodiaq 57H (2024 - )
Skoda Octavia NN (2020 - )
Skoda Rapid NH 2013-2022
Skoda Superb 3P (2024 - ) Sedan/Estate
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate
Volkswagen Amarok 2H 2010-2012
Volkswagen Amarok 2H 2013-2016
Volkswagen Amarok S6 2017-2022
Volkswagen Caddy 2021 -
Volkswagen Caddy SB 2021-
Volkswagen Camper 7E T5 2010-2011
Volkswagen Camper 7E T5 2012- 2015
Volkswagen Camper SG T6 2016-2019
Volkswagen Camper SH 2020-
Volkswagen Camper SJ 2020-
Volkswagen Crafter SC 2017-Commercial vehicle
Volkswagen Crafter SZ 2017-BUS
Volkswagen E-Crafter SX 2019 -
Volkswagen e-Golf 5G 2014-
Volkswagen Golf BE 2014-2021
Volkswagen Golf CD 2020
Volkswagen Golf CD 2020- Saloon
Volkswagen Golf CD 2021 - Estate
Volkswagen ID. Buzz EB (2023 -
Volkswagen ID. Buzz EB 2023 -
Volkswagen ID.3 2020 -
Volkswagen ID.3 E1 2020-
Volkswagen ID.4/ID.5 2021 -
Volkswagen ID.4/ID.5 E2 2021-
Volkswagen ID.7 ED 2024 -
Volkswagen Multivan 7H 2020-2024
Volkswagen Passat 3J (2024 - )
Volkswagen Sharan 7M 2006-2008
Volkswagen Sharan 7M 2009-2010
Volkswagen Tayron 57L (2025 - 2027)
Volkswagen Tiguan 57 (2024 - )
Volkswagen Transporter/Caravelle 7E 2010-2011
Volkswagen Transporter/Caravelle 7E 2012-2015
Volkswagen Transporter/Caravelle 7F 2010-2011 Flatbed
Volkswagen Transporter/Caravelle 7F 2012-2015 Flatbed
Volkswagen Transporter/Caravelle 7H 2007
Volkswagen Transporter/Caravelle 7H 2008
Volkswagen Transporter/Caravelle 7J 2007 Flatbed
Volkswagen Transporter/Caravelle 7J 2008 Flatbed
Volkswagen Transporter/Caravelle 7J 2020-2024
Volkswagen Transporter/Caravelle SF 2016-2019 Flatbed
Volkswagen Transporter/Caravelle SG 2016-2019
Volkswagen XL1 6Z 2015
Potrebujete poradiť
Typ otázky
PredmetVaša otázka
Odoslať otázku
PopisVhodné pre tieto vozidláOtázka na predajcu
Posledné navštívené
Výbava
PN012311149BT
Výbava
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Nie je k dispozícii
Krytka
PN6R0971901
Krytka
Doba spracovania 6-10 dni
audi AUDI
škoda ŠKODA
volkswagen VOLKSWAGEN
seat SEAT
porsche PORSCHE
bentley BENTLEY
lamborghini LAMBORGHINI
Celosvetová preprava Dodávame do viac ako 160 krajín
100% originálne diely Len originálne nové diely v originálnom balení