Lišta stierača 6JP955425
Lišta stierača 6JP955425
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód6JP9554256JP 955 425VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,16 kg
Lišta stierača 6JP955425
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE85129090
Kód kategórieEWB
Ďalšie informácie450MM,passenger side,passenger side 450 MM
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY