Rozdeľovací diel 5TA955873
Rozdeľovací diel 5TA955873
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5TA9558735TA 955 873VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Rozdeľovací diel 5TA955873
Fitment
This part fits into 23 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
KA2With rear view camera system (type 2)
KA6With front and rear view camera system and two side cameras
KA1With rear view camera system (type 1)
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
KA0Without camera systems/accident sensors
1D9Trailer hitch, power-folding
8X1Headlamp washer system
Špecifikácia produktu
HS CODE39269097
Kód kategórieETW
Rozmer0,8 x 3,4 x 1,7
PR-Codes1D9,KA0,KA2,KA6
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8W 2016-
Audi A5 Limousine/Saloon 8B (2025 - )
Audi A5/S5 Cabriolet F5 2017-
Audi A5/S5 Coupe/Sportback F5 2017-
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A7 Sportback 4K 2019 -
Audi A8/S8 Quattro 4N 2018 -
Audi Q5 FY 2017-2025
Audi Q5 FY Sportback 2018 - 2025
Audi Q7 4M 2016-
Audi Q8 4M 2019 -
Audi RS4/Avant quattro 8W 2018 -
Audi RS5 Coupe/Sportback F5 2018 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4A 2020 -
Audi RS7 Sportback 4K 2020 -
Audi RSQ8 4M 2020-
Seat/Cupra Born 10E (2022 - )
Seat/Cupra Born 2022 -
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Seat/Cupra Tavascan 11H (2024 - )
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda Karoq ND 2018-
Skoda Kodiaq 57H (2024 - )
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Kodiaq NV 2018 -
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate