Blokovanie 5Q0973779
Blokovanie 5Q0973779
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5Q09737795Q0 973 779VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Blokovanie 5Q0973779
Important notes
violet
Fitment
This part fits into 27 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
5N0Without grab handles at roof frame
5Q0Without door in load/passenger compartment left (closed side panel)
Špecifikácia produktu
HS CODE85472000
Kód kategórieETA
Rozmer0,5 x 8 x 1,5
Ďalšie informácieviolet
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi Q3 8U 2012-2014
Seat/Cupra Alhambra 71 2016-
Seat/Cupra Arona KJ 2018 -
Seat/Cupra Ateca KH 2016-
Seat/Cupra Electrical connection elements 1993 -
Seat/Cupra Ibiza KJ 2018 -
Seat/Cupra Leon 5F 2017-2020
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Skoda Karoq ND 2018-
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Kodiaq NV 2018 -
Skoda Kushaq 6JM (2021 - )
Skoda Kushaq PA 2021-
Skoda Kylaq 62A (2025 - )
Skoda Slavia PB 2021-
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate
Volkswagen Atlas Cross Sport CM 2020-2023
Volkswagen Crafter SC 2017-Commercial vehicle
Volkswagen Crafter SZ 2017-BUS
Volkswagen E-Crafter SX 2019 -
Volkswagen e-Golf 5G 2014-
Volkswagen Electrical connection elements 1947 -
Volkswagen Golf 5G 2013-2017 Saloon
Volkswagen Golf 5G 2018 -
Volkswagen Golf AU 2016
Volkswagen Golf BA 2014-2017 Estate
Volkswagen Golf BE 2014-2021
Volkswagen Golf BQ 2017-2020
Volkswagen Golf BX 2016
Volkswagen Golf Sportvan AM 2014-2020
Volkswagen Passat CC/CC 35 2012-2017
Volkswagen Passat 36 2011-2015
Volkswagen Passat 3G 2018-2024
Volkswagen Passat A3 2013-2015 USA
Volkswagen Passat A3 2015- USA
Volkswagen Passat A3 2016-2022
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant CK 2020-
Volkswagen T-Roc Cabrio 2020 -
Volkswagen T-Roc convertible AC 2020-
Volkswagen T-Roc A1 (2018 - 2026)
Volkswagen Taigun 2022 -
Volkswagen Taigun CW 2022 -
Volkswagen Teramont 2024 -
Volkswagen Teramont CA 2018 - 2024
Volkswagen Tiguan AD 2016-2024
Volkswagen Tiguan BT 2017-2024
Volkswagen Touran 5T 2016-
Volkswagen Virtus D2 (2022-
Volkswagen Virtus D2 2022 -
Potrebujete poradiť
Typ otázky
PredmetVaša otázka
Odoslať otázku
PopisVhodné pre tieto vozidláOtázka na predajcu
Posledné navštívené
Poťah antracit
PN373867400A 71N
Poťah antracit
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Nie je k dispozícii
Kryt
PN036109170K
Kryt
Doba spracovania 6-10 dni
audi AUDI
škoda ŠKODA
volkswagen VOLKSWAGEN
seat SEAT
porsche PORSCHE
bentley BENTLEY
lamborghini LAMBORGHINI
Celosvetová preprava Dodávame do viac ako 160 krajín
100% originálne diely Len originálne nové diely v originálnom balení