Blokovanie 5Q0973779
Blokovanie 5Q0973779
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5Q09737795Q0 973 779VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Blokovanie 5Q0973779
Important notes
violet
Fitment
This part fits into 27 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
5N0Without grab handles at roof frame
5Q0Without door in load/passenger compartment left (closed side panel)
Špecifikácia produktu
HS CODE85472000
Kód kategórieETA
Rozmer0,5 x 8 x 1,5
Ďalšie informácieviolet
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi Q3 8U 2012-2014
Seat/Cupra Alhambra 71 2016-
Seat/Cupra Arona KJ 2018 -
Seat/Cupra Ateca KH 2016-
Seat/Cupra Electrical connection elements 1993 -
Seat/Cupra Ibiza KJ 2018 -
Seat/Cupra Leon 5F 2017-2020
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Skoda Karoq ND 2018-
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Kodiaq NV 2018 -
Skoda Kushaq 6JM (2021 - )
Skoda Kushaq PA 2021-
Skoda Kylaq 62A (2025 - )
Skoda Slavia PB 2021-
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate