1 set mud flaps (left and right)5LJ075111
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5LJ0751115LJ 075 111VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacov
Špecifikácia produktu
Kód kategórieFKA
Ďalšie informáciefront
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A 2021 -