Anténny kábel 5LJ035572
Anténny kábel 5LJ035572
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5LJ0355725LJ 035 572VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacov
Anténny kábel 5LJ035572
Špecifikácia produktu
HS CODE85444290
Kód kategórieEKA
PR-CodesK8T,L0L,NZ0,NZ2,NZ4
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A 2021 -