Krížový panel 5LG809458
Krížový panel 5LG809458
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5LG8094585LG 809 458VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť1,72 kg
Krížový panel 5LG809458
Špecifikácia produktu
HS CODE87082990
Kód kategórieKTA
Ďalšie informácieright
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -