Bočný panel, vnútorný 5LE809422
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5LE8094225LE 809 422VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť3,45 kg
Špecifikácia produktu
HS CODE87082990
Kód kategórieKAS
Ďalšie informácieright front
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -