Zdvíhací valec 5LA955965
Zdvíhací valec 5LA955965
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5LA9559655LA 955 965VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,09 kg
Zdvíhací valec 5LA955965
Špecifikácia produktu
HS CODE39269097
Kód kategórieESH
Ďalšie informácieleft
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -