Zátka 5LA823714
Zátka 5LA823714
Zátka 5LA823714
Zátka 5LA823714 (1)
Zátka 5LA823714 (2)
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5LA8237145LA 823 714VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,02 kg
Zátka 5LA823714
Špecifikácia produktu
HS CODE87082990
Kód kategórieKTA
Ďalšie informácieright
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -