Držiak 5LA821227
Držiak 5LA821227
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5LA8212275LA 821 227VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,43 kg
Držiak 5LA821227
Špecifikácia produktu
HS CODE87082990
Kód kategórieKTA
Ďalšie informácieleft
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -