Držiak hadice 5G0877244
Držiak hadice 5G0877244
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5G08772445G0 877 244VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Držiak hadice 5G0877244
Important notes
left
left rear
right rear
rear
front
upper
front and rear
left and right
upper rear
upper front
Fitment
This part fits into 71 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
K8BNotchback
9VDSpeaker (active)
3FEElectric tilting and sliding glass sunroof with sun screen/sunblind
FT0Translation pending
8RM8 speakers (passive)
3R2Body-colored high roof
3R0Standard roof
3FBSpoiler roof
3FUBig roof system
9VSSound package \branded\""
Špecifikácia produktu
HS CODE73269098
Kód kategórieKTD
Rozmer1 x 2,3 x 1,9
PR-Codes0HZ,3FB,3FG,3FU,3R0,3R2,8RM,9VD,9VS,FT0,K8B,K8C,K8G,K8R
Ďalšie informáciefront and rear,left front,left rear,right front,right rear
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A5 Limousine/Saloon 8B (2025 - )
Audi A5/S5 Coupe/Sportback F5 2017-
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A7 Sportback 4K 2019 -
Audi A8/S8 Quattro 4N 2018 -
Audi E-tron Sportback 2019 -
Audi E-Tron GE 2019 -
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Audi Q3 FJBS (2025 - 2027)
Audi Q4 e-tron 89A (2022 - )
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Audi Q5 Sportback GUNS (2025 - 2027)
Audi Q5 FY 2017-2025
Audi Q5 FY Sportback 2018 - 2025
Audi Q5 GUBS (2025 - 2027)
Audi Q6 e-tron Sportback 85H (2025 - )
Audi Q6 e-tron 85H (2024 - )
Audi Q7 4M 2016-
Audi Q8 4M 2019 -
Audi RS5 Coupe/Sportback F5 2018 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4A 2020 -
Audi RS7 Sportback 4K 2020 -
Audi RSQ3 F3 Sportback 2020 -
Audi RSQ8 4M 2020-
Bentley New Continental GT 3S (2018 - )
Lamborghini URUS (2019 - 2022)
Lamborghini URUS Performante (2023 - 2024)
Lamborghini URUS S (2023-2024)
Seat/Cupra Born 10E (2022 - )
Seat/Cupra Born 2022 -
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Seat/Cupra Tavascan 11H (2024 - )
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -
Skoda Kodiaq 57H (2024 - )
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Kodiaq NV 2018 -
Skoda Kushaq 6JM (2021 - )
Skoda Kushaq PA 2021-
Skoda Kylaq 62A (2025 - )
Skoda Octavia NN (2020 - )
Skoda Superb 3P (2024 - ) Sedan/Estate
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate