Puzdro 5G0867334
Puzdro 5G0867334
Puzdro 5G0867334
Puzdro 5G0867334 (1)
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5G08673345G0 867 334VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Puzdro 5G0867334
Important notes
left and right
Fitment
This part fits into 47 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
6NQStandard molded headliner
0K9Drive system BEV
K8RSportsback
6NJStandard molded headliner
K8GHatchback
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
4X3Side airbag in front, with curtain airbag
0K0Without alternative drive system
5C1Body measures for increased safety requirements
0A24 doors
K8SSports sedan
Špecifikácia produktu
HS CODE40169957
Kód kategórieKTI
Rozmer2 x 2 x 2
Ďalšie informácieleft,right
Additional codesClip
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A1/S1 GB 2019 -
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2013-2016
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2017-2020
Audi A3 Saloon/Sportback 8Y 2020 -
Audi Q2 GA 2017-
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Audi Q3 FJBS (2025 - 2027)
Audi Q3 Sportback FJNS (2026 - 2027)
Audi RS3 Sportback 8V 2016
Audi RS3 Sportback 8V 2017 -
Audi RSQ3 F3 Sportback 2020 -
Seat/Cupra Ateca KH 2016-
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Leon 5F 2013-2016
Seat/Cupra Leon 5F 2017-2020
Seat/Cupra Leon 5FA (2020 - )
Seat/Cupra Leon KL (2020 - )
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -