Držiak 5FF955775
Držiak 5FF955775
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód5FF9557755FF 955 775VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,20 kg
Držiak 5FF955775
Špecifikácia produktu
HS CODE39269097
Kód kategórieETA
PR-Codes79H,7Y1
Ďalšie informácieSlave
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )