Zásuvka 4M0919309
Zásuvka 4M0919309
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód4M09193094M0 919 309VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,03 kg
Zásuvka 4M0919309
Fitment
This part fits into 32 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
7B612-volt socket(s)
QE7Storage compartment package 4
9JBSmoker's package, ashtray in front and rear
4A4Seat heater for front and rear seats separately controlled
9JANon-smoker's package
QE5Storage compartment package 3
QE1Storage compartment package 1
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
9ADClimatronic, CFC-free
0K0Without alternative drive system
UF7Electric interface for external use
GP1Vehicles with special upgrade measures
9JDSmoker's package, ashtray in front
9JEWithout smoker package
9Z312-V operating voltage plus 230-V inverter
9JCSmoker's version
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE85366990
Kód kategórieETA
Rozmer2,5 x 6,2 x 3
PR-Codes7B3,7B9,9AD,9JA,9JB,9JC,9JD,9Z3,GP1,QE1,UF7
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A1/S1 GB 2019 -
Audi A3 Cabriolet 8V 2017-2021
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2017-2020
Audi A3 Saloon/Sportback 8Y 2020 -
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8W 2016-
Audi A5 Avant 8B (2024 - )
Audi A5 Limousine/Saloon 8B (2025 - )
Audi A5/S5 Cabriolet F5 2017-
Audi A5/S5 Coupe/Sportback F5 2017-
Audi A6 Avant FN (2026 - 2027)
Audi A6 e-tron Avant 85E (2025 - )
Audi A6 e-tron Sportback 85E (2025 - )
Audi A6 Limousine FN (2026 - 2027)
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A7 Sportback 4K 2019 -
Audi A8/S8 Quattro 4N 2018 -
Audi E-tron Sportback 2019 -
Audi E-Tron GE 2019 -
Audi Q2 GA 2017-
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Audi Q3 FJBS (2025 - 2027)
Audi Q3 Sportback FJNS (2026 - 2027)
Audi Q4 e-tron 89A (2022 - )
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Audi Q5 Sportback GUNS (2025 - 2027)
Audi Q5 FY 2017-2025
Audi Q5 FY Sportback 2018 - 2025
Audi Q5 GUBS (2025 - 2027)
Audi Q6 e-tron Sportback 85H (2025 - )
Audi Q6 e-tron 85H (2024 - )
Audi Q7 4M 2016-
Audi Q8 4M 2019 -
Audi R8 Coupe/Spyder 4S 2016-
Audi RS3 Sportback 8V 2017 -
Audi RS4/Avant quattro 8W 2018 -
Audi RS5 Coupe/Sportback F5 2018 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4A 2020 -
Audi RS7 Sportback 4K 2020 -
Audi RSQ3 F3 Sportback 2020 -
Audi RSQ8 4M 2020-
Audi TT/TTS Coupe/Roadster FV 2015-
Audi TTRS Coupe/Roadster FV 2017-
Bentley Bentayga 4V (2017 - 2020)
Bentley Bentayga 4V (2021- SWB short Wheel Base
Bentley Bentayga ZV (2023- LWB long Wheel Base
Bentley New Cont. Convertible 3S (2019 - )
Bentley New Continental GT 3S (2018 - )
Bentley New Flying Spur ZG (2020 - )
Lamborghini URUS (2019 - 2022)
Lamborghini URUS Performante (2023 - 2024)
Lamborghini URUS S (2023-2024)
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda Fabia PJ 2022 - Saloon/Estate
Skoda Karoq ND 2018-
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Kodiaq NV 2018 -
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate