Zátka 4M0611817
Zátka 4M0611817
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód4M06118174M0 611 817VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Zátka 4M0611817
Fitment
This part fits into 68 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
T4U4-cylinder SI engine 2.0 l unit 06K.P
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
0WFGross vehicle weight rating 5.0 t
0WCGross vehicle weight rating 3.5 t single tires
TL94-cylinder SI engine 1.4 l unit 04E.H
0WLGross vehicle weight rating
Špecifikácia produktu
HS CODE39269097
Kód kategórieBTA
Rozmer1,2 x 2,7 x 2,7
Additional codeslocking screw Securing clip
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
OEM číslo dielu:
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A1/S1 GB 2019 -
Audi A3 Cabriolet 8V 2015-2016
Audi A3 Cabriolet 8V 2017-2021
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2013-2016
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2017-2020
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8W 2016-
Audi A5 Limousine/Saloon 8B (2025 - )
Audi A5/S5 Cabriolet F5 2017-
Audi A5/S5 Coupe/Sportback F5 2017-
Audi A8/S8 Quattro 4N 2018 -
Audi Q2 GA 2017-
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Audi Q5 FY 2017-2025
Audi Q5 FY Sportback 2018 - 2025
Audi Q7 4M 2016-
Audi Q8 4M 2019 -
Audi R8 Coupe/Spyder 4S 2016-
Audi RS3 Sportback 8V 2016
Audi RS3 Sportback 8V 2017 -
Audi RS4/Avant quattro 8W 2018 -
Audi RS5 Coupe/Sportback F5 2018 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4A 2020 -
Audi RS7 Sportback 4K 2020 -
Audi RSQ3 F3 Sportback 2020 -
Audi RSQ8 4M 2020-
Audi TT/TTS Coupe/Roadster FV 2015-
Audi TTRS Coupe/Roadster FV 2017-
Bentley Bentayga 4V (2021- SWB short Wheel Base
Bentley Bentayga ZV (2023- LWB long Wheel Base
Bentley New Cont. Convertible 3S (2019 - )
Bentley New Continental GT 3S (2018 - )
Bentley New Flying Spur ZG (2020 - )
Lamborghini URUS (2019 - 2022)
Lamborghini URUS Performante (2023 - 2024)
Lamborghini URUS S (2023-2024)
Seat/Cupra Arona KJ 2018 -
Seat/Cupra Ateca KH 2016-
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Ibiza KJ 2018 -
Seat/Cupra Leon 5F 2013-2016
Seat/Cupra Leon 5F 2017-2020
Seat/Cupra Leon 5FA (2020 - )
Seat/Cupra Mii KF 2012-2019
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Skoda Citigo NF 2012-2020
Skoda Fabia PJ 2022 - Saloon/Estate
Skoda Kamiq NW (2019 - )
Skoda Karoq ND 2018-
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Kodiaq NV 2018 -
Skoda Kushaq 6JM (2021 - )
Skoda Kushaq PA 2021-
Skoda Octavia 5E (2018 - 2021)
Skoda Octavia 5E 2014-2017 Saloon/Estate
Skoda Octavia 5E 2017-2021 Saloon/Estate
Skoda Scala NW 2019 -
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate