Klip 4G0867632
Klip 4G0867632
Klip 4G0867632
Klip 4G0867632 (1)
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód4G08676324G0 867 632VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Klip 4G0867632
Fitment
This part fits into 2 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
K4GChassis with double cab
5X1Cab rear panel with lining
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE39269097
Kód kategórieNNH
Rozmer2 x 2,8 x 2
PR-Codes0K0,0K4,6M1,A8S,K8J
Additional codes6M
OEM číslo dielu:
447857909, WHT001432
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi 200/Avant/Quattro 44 1984-1991
Audi 200/Avant/Quattro 44 1985-1988
Audi A3 Cabriolet 8P 2008-2013
Audi A3 Saloon/Sportback 8L 1997-2000
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2013-2016
Audi A3 Saloon/Sportback 8Y 2020 -
Audi A4/S4 Cabrio 8H 2003-2006
Audi A4/S4 Cabrio 8H 2007-2009
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8D 1998-1999 FWD
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8D 1998-1999 Quattro
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8D 1999-2001 FWD
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8D 1999-2001 Quattro
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8E 2001-2005
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8E 2005-2008
Audi A6 Allroad Quattro 4B 2000-2005
Audi A6 Avant FN (2026 - 2027)
Audi A6 e-tron Avant 85E (2025 - )
Audi A6 e-tron Sportback 85E (2025 - )
Audi A6 Limousine FN (2026 - 2027)
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4B 1999-2002 FWD
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4B 1999-2002 Quattro
Audi A8/S8 Quattro 4D 1994-1999 FWD
Audi A8/S8 Quattro 4D 1994-1999 Quattro
Audi A8/S8 Quattro 4D 1999-2003 FWD
Audi A8/S8 Quattro 4D 1999-2003 Quattro
Audi A8/S8 Quattro 4E 2004-2007
Audi A8/S8 Quattro 4E 2008-2010
Audi A8/S8 Quattro 4H 2010-2013
Audi A8/S8 Quattro 4H 2014-2017
Audi A8/S8 Quattro 4N 2018 -
Audi Q2 GA 2017-
Audi Q3 FJBS (2025 - 2027)
Audi Q3 Sportback FJNS (2026 - 2027)
Audi Q5 Sportback GUNS (2025 - 2027)
Audi Q5 GUBS (2025 - 2027)
Audi Q6 e-tron Sportback 85H (2025 - )
Audi Q6 e-tron 85H (2024 - )
Audi R8 Coupe/Spyder 42 2007-2012
Audi R8 Coupe/Spyder 42 2013-2015
Audi R8 Coupe/Spyder 4S 2016-
Audi RS3 Sportback 8V 2017 -