4F7910559
4F7910559
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód4F79105594F7 910 559VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť1,09 kg
4F7910559
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE85371098
Kód kategórieENA
Rozmer4 x 20 x 18
Objednanie s VINTrue
OEM číslo dielu:
4F7910559 V, 4F7910559 X, 4F7910559V, 4F7910559X
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4F 2009-2011