4F0973702
4F0973702
4F0973702
4F0973702 (1)
4F0973702 (2)
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód4F09737024F0 973 702VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
4F0973702
Important notes
2 pin
black
rear
Fitment
This part fits into 32 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
J0BBattery 520 A (92 Ah)
G0ZVariable gearing ratio
G1G8-speed automatic transmission for four-wheel drive
T446-cylinder SI engine 2.8 l unit 06E.B (aluminum)
A8SStandard equipment
J1UBattery 450 A (95 Ah)
TR26-cylinder SI engine 3.2 l unit 06E.E
TG34-cylinder diesel engine 2.0 l unit 03L.A
TD512-cylinder diesel engine 6.0 l unit 05A.A
TJ24-cylinder SI engine 1.8 l unit 06J.1
A8UExecutive US equipment
7Y0Without lane change assist
G0R6-speed automatic transmission for four-wheel drive vehicle
7Y1Lane change assistant
TE64-cylinder SI engine 1.8 l unit 06J.3
TE16-cylinder diesel engine 3.0 l unit 059.G
4K4Radio remote controlled central locking
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
T8E10-cylinder SI engine 5.2 l unit 07L.Z (aluminum)
7Y3Lane change assistant plus lane keeping system
TQ24-cylinder SI engine 2.0 l unit 06J.B
J0ZBattery 520 A (110 Ah)
J0RBattery 380 A (80 Ah)
G1D7-speed automatic transmission for four-wheel drive
4F2Central locking system \Keyless Entry\""
7Y2Lane keeping system
G0LSix-speed manual transmission for four-wheel drive vehicle
J2VBattery 600 A (115 Ah)
TD64-cylinder SI engine 2.0 l unit 06J.D
Špecifikácia produktu
HS CODE85472000
Kód kategórieETA
PR-Codes9M1,9M5,9M9,K8R,K8X,T3Y,T6M,TS1
Ďalšie informácie2 pin black,2 pin black left,2 pin black Outlet,2 pin black rear
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
OEM číslo dielu:
8J0973202
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A1/S1 GB 2019 -
Audi A3 Saloon/Sportback 8P 2004-2007
Audi A3 Saloon/Sportback 8Y 2020 -
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8W 2016-
Audi A5 Avant 8B (2024 - )
Audi A5 Limousine/Saloon 8B (2025 - )
Audi A5/S5 Cabriolet F5 2017-
Audi A5/S5 Coupe/Sportback F5 2017-
Audi A6 Avant FN (2026 - 2027)
Audi A6 e-tron Avant 85E (2025 - )
Audi A6 e-tron Sportback 85E (2025 - )
Audi A6 Limousine FN (2026 - 2027)
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4F 2009-2011
Audi A7 Sportback 4K 2019 -
Audi A8/S8 Quattro 4E 2004-2007
Audi A8/S8 Quattro 4N 2018 -
Audi e-tron GT 4J (2021 - )
Audi E-tron Sportback 2019 -
Audi E-Tron GE 2019 -
Audi Q2 GA 2017-
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Audi Q3 FJBS (2025 - 2027)
Audi Q3 Sportback FJNS (2026 - 2027)
Audi Q4 e-tron 89A (2022 - )
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Audi Q5 Sportback GUNS (2025 - 2027)
Audi Q5 FY 2017-2025
Audi Q5 FY Sportback 2018 - 2025
Audi Q5 GUBS (2025 - 2027)
Audi Q6 e-tron Sportback 85H (2025 - )
Audi Q6 e-tron 85H (2024 - )
Audi Q7 4L 2007-2009
Audi Q7 4M 2016-
Audi Q8 4M 2019 -
Audi RS4/Avant quattro 8W 2018 -
Audi RS5 Coupe/Sportback F5 2018 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4A 2020 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4F 2008-2011
Audi RSQ8 4M 2020-
Audi TT/TTS Coupe/Roadster 8J 2007-2010
Audi TT/TTS Coupe/Roadster FV 2015-
Porsche Taycan Y1 (2020 - 2024)
Seat/Cupra Arona KJ 2018 -
Seat/Cupra Ateca KH 2016-
Seat/Cupra Born 10E (2022 - )
Seat/Cupra Born 2022 -
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Ibiza KJ 2018 -
Seat/Cupra Leon 5FA (2020 - )
Seat/Cupra Leon KL (2020 - )
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Seat/Cupra Tavascan 11H (2024 - )
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda Electrical connection elements 1977 -
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -
Skoda Fabia 54 2011-2015 Saloon/Estate
Skoda Fabia NJ 2015-2023 Saloon/Estate
Skoda Fabia PJ 2022 - Saloon/Estate
Skoda Kamiq NW (2019 - )
Skoda Karoq ND 2018-
Skoda Kodiaq 57H (2024 - )
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Kodiaq NV 2018 -
Skoda Kushaq 6JM (2021 - )
Skoda Kushaq PA 2021-
Skoda Kylaq 62A (2025 - )
Skoda Octavia 1Z 2004-2008 Saloon/Estate
Skoda Octavia 1Z 2009-2013 Saloon/Estate
Skoda Octavia NN (2020 - )
Skoda Rapid NH 2013-2022
Skoda Scala NW 2019 -
Skoda Slavia PB 2021-
Skoda Superb 3P (2024 - ) Sedan/Estate
Skoda Superb 3T 2008-2013 Sedan/Estate
Skoda Superb 3T 2014-2015 Sedan/Estate
Skoda Yeti 5L 2010-2013
Skoda Yeti 5L 2014-2018
Volkswagen Arteon 3H 2017-
Volkswagen Caddy 2021 -
Volkswagen Caddy SB 2021-
Volkswagen Camper SH 2020-
Volkswagen Camper SJ 2020-
Volkswagen Crafter SC 2017-Commercial vehicle
Volkswagen Crafter SZ 2017-BUS
Volkswagen Electrical connection elements 1947 -
Volkswagen Eos 1F 2006-2008