Diel spojky 4E0973302
Diel spojky 4E0973302
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód4E09733024E0 973 302VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Diel spojky 4E0973302
Important notes
left
2 pin
black
center
all colours
Fitment
This part fits into 55 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
3D0Without center console
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
6C0Curtain airbag
Špecifikácia produktu
HS CODE85472000
Kód kategórieETA
Rozmer1,6 x 3,7 x 2,7
Ďalšie informácie2 pin black,2 pin black 4E0 973 702 6C0 919 136,2 pin black 4E0 973 702 center,2 pin black 4E0 973 702 left
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A4 Allroad Quattro 8K 2010-2016
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8K 2008-2012
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8K 2013-2015
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8W 2016-
Audi A5 Limousine/Saloon 8B (2025 - )
Audi A5/S5 Cabriolet 8F 2010-2011
Audi A5/S5 Cabriolet 8F 2012-2017
Audi A5/S5 Cabriolet F5 2017-
Audi A5/S5 Coupe/Sportback 8T 2008-2011
Audi A5/S5 Coupe/Sportback 8T 2012-2016
Audi A5/S5 Coupe/Sportback F5 2017-
Audi A6 Allroad Quattro 4G 2013-
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4G 2015-2018
Audi A7 Sportback 4G 2011-2014
Audi A7 Sportback 4G 2015-2018
Audi A7 Sportback 4K 2019 -
Audi A8/S8 Quattro 4H 2010-2013
Audi A8/S8 Quattro 4H 2014-2017
Audi A8/S8 Quattro 4N 2018 -
Audi E-tron Sportback 2019 -
Audi E-Tron GE 2019 -
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Audi Q5 8R 2009-2012
Audi Q5 8R 2013-2017
Audi Q5 FY 2017-2025
Audi Q5 FY Sportback 2018 - 2025
Audi Q7 4M 2016-
Audi Q8 4M 2019 -
Audi R8 Coupe/Spyder 4S 2016-
Audi RS4/Avant quattro 8K 2013-2016
Audi RS4/Avant quattro 8W 2018 -
Audi RS5 Coupe/Cabriolet Quattro 8F 2013-2016 Cabriolet
Audi RS5 Coupe/Sportback 8T 2010-2016 Coupe
Audi RS5 Coupe/Sportback F5 2018 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4A 2020 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4G 2013-2018
Audi RS7 Sportback 4G 2014-2018
Audi RS7 Sportback 4K 2020 -
Audi RSQ8 4M 2020-
Seat/Cupra Electrical connection elements 1993 -
Skoda Electrical connection elements 1977 -
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Kodiaq NV 2018 -
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate