Diel spojky 4E0973302
Diel spojky 4E0973302
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód4E09733024E0 973 302VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Diel spojky 4E0973302
Important notes
left
2 pin
black
center
all colours
Fitment
This part fits into 55 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
3D0Without center console
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
6C0Curtain airbag
Špecifikácia produktu
HS CODE85472000
Kód kategórieETA
Rozmer1,6 x 3,7 x 2,7
Ďalšie informácie2 pin black,2 pin black 4E0 973 702 6C0 919 136,2 pin black 4E0 973 702 center,2 pin black 4E0 973 702 left
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A4 Allroad Quattro 8K 2010-2016
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8K 2008-2012
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8K 2013-2015
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8W 2016-
Audi A5 Limousine/Saloon 8B (2025 - )
Audi A5/S5 Cabriolet 8F 2010-2011
Audi A5/S5 Cabriolet 8F 2012-2017
Audi A5/S5 Cabriolet F5 2017-
Audi A5/S5 Coupe/Sportback 8T 2008-2011
Audi A5/S5 Coupe/Sportback 8T 2012-2016
Audi A5/S5 Coupe/Sportback F5 2017-
Audi A6 Allroad Quattro 4G 2013-
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4G 2015-2018
Audi A7 Sportback 4G 2011-2014
Audi A7 Sportback 4G 2015-2018
Audi A7 Sportback 4K 2019 -
Audi A8/S8 Quattro 4H 2010-2013
Audi A8/S8 Quattro 4H 2014-2017
Audi A8/S8 Quattro 4N 2018 -
Audi E-tron Sportback 2019 -
Audi E-Tron GE 2019 -
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Audi Q5 8R 2009-2012
Audi Q5 8R 2013-2017
Audi Q5 FY 2017-2025
Audi Q5 FY Sportback 2018 - 2025
Audi Q7 4M 2016-
Audi Q8 4M 2019 -
Audi R8 Coupe/Spyder 4S 2016-
Audi RS4/Avant quattro 8K 2013-2016
Audi RS4/Avant quattro 8W 2018 -
Audi RS5 Coupe/Cabriolet Quattro 8F 2013-2016 Cabriolet
Audi RS5 Coupe/Sportback 8T 2010-2016 Coupe
Audi RS5 Coupe/Sportback F5 2018 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4A 2020 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4G 2013-2018
Audi RS7 Sportback 4G 2014-2018
Audi RS7 Sportback 4K 2020 -
Audi RSQ8 4M 2020-
Seat/Cupra Electrical connection elements 1993 -
Skoda Electrical connection elements 1977 -
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Kodiaq NV 2018 -
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate
Volkswagen Arteon 3H 2017-
Volkswagen Atlas Cross Sport CM 2020-2023
Volkswagen e-Golf 5G 2014-
Volkswagen Electrical connection elements 1947 -
Volkswagen Golf 5G 2018 -
Volkswagen Golf BA 2014-2017 Estate
Volkswagen Jetta/Syncro BU 2020-2022
Volkswagen Teramont 2024 -
Volkswagen Teramont CA 2018 - 2024
Volkswagen Tiguan Allspace BW 2018 -
Volkswagen Tiguan AD 2016-2024
Volkswagen Tiguan BT 2017-2024
Volkswagen Touareg CR 2018 -
Potrebujete poradiť
Typ otázky
PredmetVaša otázka
Odoslať otázku
PopisVhodné pre tieto vozidláOtázka na predajcu
audi AUDI
škoda ŠKODA
volkswagen VOLKSWAGEN
seat SEAT
porsche PORSCHE
bentley BENTLEY
lamborghini LAMBORGHINI
Celosvetová preprava Dodávame do viac ako 160 krajín
100% originálne diely Len originálne nové diely v originálnom balení