Spojovací prvok 4E0972645
Spojovací prvok 4E0972645
Spojovací prvok 4E0972645
Spojovací prvok 4E0972645 (1)
Akciová cena pre posledných 1 ks
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Skladom 1 ks – viac kusov na požiadanie
Kód4E09726454E0 972 645VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Spojovací prvok 4E0972645
Important notes
black
Fitment
This part fits into 84 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
I8EStandard radio (Gen2)
8DZRadio \HIGH\" Japan"
A8SStandard equipment
I8VRadio medium plus (gen2)
ER6Regional code \ China \" for radio"
B0RComponent parts set, complying with vehicle type for Australia, various parts
8YFRadio
ER8Regional code \ Taiwan \" for radio"
ER4Region code \Mexico/NAR country group 2\" for radio"
8DNRadio \LOW I\""
8ALRadio media center (RMC)
8YQRadio \HIGH\""
I8DStandard radio (Gen1)
FN1\RS\" version"
I8TRadio high plus (gen2)
A8UExecutive US equipment
ER2Regional code \ ROW \" for radio"
8DSRadio \Low\" for America"
I6HRadio High for Taiwan
ER5Regional code \ Japan \" for radio"
I8LPremium radio (Gen2)
8DPRadio \LOW II\""
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
ER7Regional code \ Korea \" for radio"
8AJRadio
I8SRadio high scale (gen2)
B0AComponent parts set without country-specific building regulation
I8GHigh radio (Gen1)
ER1Regional code \ ECE \" for radio"
EZ1Region code ROW country group 2 for radio
EZ2Region code Russia, Kazakhstan, Belarus
I6ARadio media center (RMC) China
GP1Vehicles with special upgrade measures
8UVHigh-level radio for China
B1CComponent parts set, complying with vehicle type for Mexico, various parts
8UWRadio for Russia
B0NComponent parts set, complying with vehicle type for Great Britain, various parts
I8HHigh radio (Gen2)
B2HComponent parts set, complying with vehicle type for South Korea, various parts
ER3Regional code \ NAR \" for radio"
8DYRadio \HIGH\" America"
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE85366990
Kód kategórieETA
Rozmer1 x 3 x 1,2
Ďalšie informácieblack
Additional codescorrugated pipe in coils of 'order unit
Cena Výprodej11.53
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Canada
CN
China
Výrobca Model
Audi A1/S1 8X 2011-2014
Audi A1/S1 GB 2015-2018
Audi A1/S1 GB 2019 -
Audi A3 Cabriolet 8V 2015-2016
Audi A3 Cabriolet 8V 2017-2021
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2013-2016
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2017-2020
Audi A4 Allroad Quattro 8K 2010-2016
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8K 2008-2012
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8K 2013-2015
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8W 2016-
Audi A5 Limousine/Saloon 8B (2025 - )
Audi A5/S5 Cabriolet 8F 2010-2011
Audi A5/S5 Cabriolet 8F 2012-2017
Audi A5/S5 Cabriolet F5 2017-
Audi A5/S5 Coupe/Sportback 8T 2008-2011
Audi A5/S5 Coupe/Sportback 8T 2012-2016
Audi A5/S5 Coupe/Sportback F5 2017-
Audi A6 Allroad Quattro 4F 2007-2011
Audi A6 Allroad Quattro 4G 2013-
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4F 2005-2008
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4F 2009-2011
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4G 2011-2014
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4G 2015-2018
Audi A7 Sportback 4G 2011-2014
Audi A7 Sportback 4G 2015-2018
Audi A7 Sportback 4K 2019 -
Audi A8/S8 Quattro 4E 2004-2007
Audi A8/S8 Quattro 4E 2008-2010
Audi A8/S8 Quattro 4H 2010-2013
Audi A8/S8 Quattro 4H 2014-2017
Audi A8/S8 Quattro 4N 2018 -
Audi E-tron Sportback 2019 -
Audi E-Tron GE 2019 -
Audi Q2 GA 2017-
Audi Q3 8U 2012-2014
Audi Q3 8U 2015-2018
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Audi Q5 8R 2009-2012
Audi Q5 8R 2013-2017
Audi Q5 FY 2017-2025
Audi Q5 FY Sportback 2018 - 2025
Audi Q7 4L 2007-2009
Audi Q7 4L 2010-2015
Audi Q7 4M 2016-
Audi Q8 4M 2019 -
Audi R8 Coupe/Spyder 4S 2016-
Audi RS3 Sportback 8V 2016
Audi RS3 Sportback 8V 2017 -
Audi RS4/Avant quattro 8K 2013-2016
Audi RS4/Avant quattro 8W 2018 -
Audi RS5 Coupe/Cabriolet Quattro 8F 2013-2016 Cabriolet
Audi RS5 Coupe/Sportback 8T 2010-2016 Coupe
Audi RS5 Coupe/Sportback F5 2018 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4A 2020 -
Audi RS6/RS6 plus/Avant Quattro 4F 2008-2011