Adaptérový drôt 1T3971499
Adaptérový drôt 1T3971499
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód1T39714991T3 971 499VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacov
Adaptérový drôt 1T3971499
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE85443000
Kód kategórieEAI
Ďalšie informácie1T3 953 235 A
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Volkswagen ID. Buzz EB 2023 -
Potrebujete poradiť
Typ otázky
PredmetVaša otázka
Odoslať otázku
PopisVhodné pre tieto vozidláOtázka na predajcu
Posledné navštívené
Diagnostický systém 'Premium' VAS 6160A