Adaptérový drôt 1T3971499
Adaptérový drôt 1T3971499
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód1T39714991T3 971 499VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacov
Adaptérový drôt 1T3971499
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE85443000
Kód kategórieEAI
Ďalšie informácie1T3 953 235 A
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY