1C1959801A 0DE Motor okenného regulátora
Motor okenného regulátora
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Nie je k dispozícii
Kód1C1959801A 0DE1C1 959 801 A 0DEVýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,88 kg
Motor okenného regulátora
Fitment
This part fits into 20 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
9V7Electronic engine immobilizer with anti-theft alarm system and interior monitoring
4K3Radio remote controlled central locking operated from inside and safe securing
6XXExterior mirrors, power-adjustable (type 2)
6XDExterior mirrors, power-adjustable/ heated
6XBExterior mirrors, adjustable from inside
7AHElectronic engine immobilizer with anti-theft alarm system, interior monitoring, and backup horn
4K0Central locking with radio remote control and interior release mechanism
6XGExterior mirrors: with memory feature, power-adjustable/heated
6XRExterior mirrors with memory feature, power-adjustable, separately heated
7AAElectronic engine immobilizer
5D3Carrier frequency 315 MHz with reduced transmitting power
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
6XCExterior mirrors: power-adjustable
4R4Power windows with comfort operation andcircuit breaker
5D5Carrier frequency 315 MHz with reduced transmitting power and enhanced registration
4F1Central locking system
5D6Carrier frequency 315 MHz
7AGElectronic engine immobilizer with anti-theft alarm system (for USA)
9V5Theft protection system for Mexico
6XNExterior mirrors: power-adjustable, separately heated
4R2Power windows in front, mechanical window regulators in rear
5D0Without carrier frequency
5D1Carrier frequency 433.92 MHz-434.42 Mhz
5D2Carrier frequency 315 MHz
4R3Power windows with comfort operation
Špecifikácia produktu
HS CODE85013100
Kód kategórieERC
Rozmer4 x 21,4 x 13
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
OEM číslo dielu:
1C1959801A 0BP, 1C1959801A0BP
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY