Odvzdušňovací ventil 0EA122444
Odvzdušňovací ventil 0EA122444
Odvzdušňovací ventil 0EA122444
Odvzdušňovací ventil 0EA122444 (1)
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód0EA1224440EA 122 444VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Odvzdušňovací ventil 0EA122444
Fitment
This part fits into 11 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
L0LLeft-hand drive
Špecifikácia produktu
HS CODE40093100
Kód kategórieRRV
Rozmer1 x 1,7 x 1,7
PR-CodesN06
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2013-2016
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2017-2020
Audi A3 Saloon/Sportback 8Y 2020 -
Audi E-tron Sportback 2019 -
Audi E-Tron GE 2019 -
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Audi Q3 FJBS (2025 - 2027)
Audi Q3 Sportback FJNS (2026 - 2027)
Audi Q4 e-tron 89A (2022 - )
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Seat/Cupra Born 10E (2022 - )
Seat/Cupra Born 2022 -
Seat/Cupra E-Mii KE (2020 - )
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Leon 5FA (2020 - )
Seat/Cupra Leon KL (2020 - )
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Seat/Cupra Tavascan 11H (2024 - )
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda E-Citigo NE (2020 - )
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -
Skoda Kodiaq 57H (2024 - )
Skoda Octavia NN (2020 - )
Skoda Superb 3P (2024 - ) Sedan/Estate
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate
Volkswagen Arteon 3H 2017-
Volkswagen Caddy 2021 -
Volkswagen E-Crafter SX 2019 -
Volkswagen e-Golf 5G 2014-
Volkswagen e-UP! BL 2014-2016
Volkswagen e-UP! BL 2017-2024
Volkswagen Golf 5G 2013-2017 Saloon
Volkswagen Golf BE 2014-2021
Volkswagen Golf BQ 2017-2020
Volkswagen Golf CD 2020
Volkswagen Golf CD 2020- Saloon
Volkswagen Golf CD 2021 - Estate
Volkswagen ID. Buzz EB (2023 -
Volkswagen ID. Buzz EB 2023 -
Volkswagen ID.3 2020 -
Volkswagen ID.3 E1 2020-
Volkswagen ID.4/ID.5 2021 -
Volkswagen ID.4/ID.5 E2 2021-
Volkswagen ID.7 ED 2024 -
Volkswagen Multivan ST 2022-2024
Volkswagen Passat 3G 2018-2024
Volkswagen Passat 3J (2024 - )
Volkswagen Tayron 57L (2025 - 2027)
Volkswagen Tiguan 57 (2024 - )
Volkswagen Tiguan AD 2016-2024
Potrebujete poradiť
Typ otázky
PredmetVaša otázka
Odoslať otázku
PopisVhodné pre tieto vozidláOtázka na predajcu
Posledné navštívené
Kryt
PN06A119518L
Kryt
doba spracovania 10-14 dní
Hadicová spona
PN803407292
Hadicová spona
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Dočasne nedostupný
audi AUDI
škoda ŠKODA
volkswagen VOLKSWAGEN
seat SEAT
porsche PORSCHE
bentley BENTLEY
lamborghini LAMBORGHINI
Celosvetová preprava Dodávame do viac ako 160 krajín
100% originálne diely Len originálne nové diely v originálnom balení