Odvzdušňovací ventil 0EA122444
Odvzdušňovací ventil 0EA122444
Odvzdušňovací ventil 0EA122444
Odvzdušňovací ventil 0EA122444 (1)
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód0EA1224440EA 122 444VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Odvzdušňovací ventil 0EA122444
Fitment
This part fits into 11 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
L0LLeft-hand drive
Špecifikácia produktu
HS CODE40093100
Kód kategórieRRV
Rozmer1 x 1,7 x 1,7
PR-CodesN06
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2013-2016
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2017-2020
Audi A3 Saloon/Sportback 8Y 2020 -
Audi E-tron Sportback 2019 -
Audi E-Tron GE 2019 -
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Audi Q3 FJBS (2025 - 2027)
Audi Q3 Sportback FJNS (2026 - 2027)
Audi Q4 e-tron 89A (2022 - )
Audi Q4 e-tron F4 2022 -
Seat/Cupra Born 10E (2022 - )
Seat/Cupra Born 2022 -
Seat/Cupra E-Mii KE (2020 - )
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Leon 5FA (2020 - )
Seat/Cupra Leon KL (2020 - )
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Seat/Cupra Tavascan 11H (2024 - )
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda E-Citigo NE (2020 - )
Skoda Elroq 5A 2021 -
Skoda Enyaq 5A (2021 - )
Skoda Enyaq 5A 2021 -
Skoda Kodiaq 57H (2024 - )
Skoda Octavia NN (2020 - )
Skoda Superb 3P (2024 - ) Sedan/Estate
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate
Volkswagen Arteon 3H 2017-
Volkswagen Caddy 2021 -
Volkswagen E-Crafter SX 2019 -
Volkswagen e-Golf 5G 2014-
Volkswagen e-UP! BL 2014-2016
Volkswagen e-UP! BL 2017-2024
Volkswagen Golf 5G 2013-2017 Saloon
Volkswagen Golf BE 2014-2021
Volkswagen Golf BQ 2017-2020
Volkswagen Golf CD 2020
Volkswagen Golf CD 2020- Saloon
Volkswagen Golf CD 2021 - Estate
Volkswagen ID. Buzz EB (2023 -
Volkswagen ID. Buzz EB 2023 -
Volkswagen ID.3 2020 -
Volkswagen ID.3 E1 2020-
Volkswagen ID.4/ID.5 2021 -
Volkswagen ID.4/ID.5 E2 2021-
Volkswagen ID.7 ED 2024 -
Volkswagen Multivan ST 2022-2024
Volkswagen Passat 3G 2018-2024
Volkswagen Passat 3J (2024 - )
Volkswagen Tayron 57L (2025 - 2027)
Volkswagen Tiguan 57 (2024 - )
Volkswagen Tiguan AD 2016-2024
Potrebujete poradiť
Typ otázky
PredmetVaša otázka
Odoslať otázku
PopisVhodné pre tieto vozidláOtázka na predajcu
Posledné navštívené
Pružina
PN02E311336
Pružina
Doba spracovania 6-10 dni
audi AUDI
škoda ŠKODA
volkswagen VOLKSWAGEN
seat SEAT
porsche PORSCHE
bentley BENTLEY
lamborghini LAMBORGHINI
Celosvetová preprava Dodávame do viac ako 160 krajín
100% originálne diely Len originálne nové diely v originálnom balení