O-krúžok 07C906149
O-krúžok 07C906149
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód07C90614907C 906 149VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
O-krúžok 07C906149
Important notes
yellow
black
Engine specifications
Engine code  Date of production   Engine capacity  KW  HP  Cylinders  Remark
CPBA09/2011154734
CCPA03/2008153724
Fitment
This part fits into 36 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
TG54-cylinder SI engine 1.6 l unit 04E.2
T1H12-cylinder SI engine 6.0 l unit 07C.4 (aluminum)
D3S4-cylinder SI engine 1.0 l/52 kW with MPI base engine is TB0/TS0/T97
TT54-cylinder SI engine 1.0 l unit 030.9
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE40169300
Kód kategórieNND
Rozmer0,3 x 1,4 x 1,4
Ďalšie informácie52X3,53,7
Additional codesnatural gas operation,natural operation Oring securing clip
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2017-2020
Audi A8/S8 Quattro 4E 2004-2007
Audi R8 Coupe/Spyder 4S 2016-
Bentley Mulsanne 3Y (2011 - )
Lamborghini Huracan EVO Coupe (2020 - 2023)
Lamborghini Huracan EVO Spyder (2020 - 2024)
Lamborghini Huracan EVO Spyder 2WD (2020 - 2023)
Lamborghini Huracan LP580-2 Coupe (2016 - 2019)
Lamborghini Huracan LP580-2 Spyder (2016 - 2019
Lamborghini Huracan LP600-4 ZHONG Coupe (2015-2016)
Lamborghini Huracan LP610-4 Avio (2016 - 2017)
Lamborghini Huracan LP610-4 Coupe (2015 - 2019)
Lamborghini Huracan LP610-4 Spyder (2016 - 2019)
Lamborghini Huracan LP640 Performante Coupe (2018 - 2020)
Lamborghini Huracan LP640 Performante Spyder (2018 - 2020)
Lamborghini Huracan Sterrato (2013 - 2014)
Lamborghini Huracan STO (2021 - 2024)
Seat/Cupra Arona KJ 2018 -
Seat/Cupra Ibiza KJ 2018 -
Seat/Cupra Leon 5F 2017-2020
Seat/Cupra Leon 5FA (2020 - )
Seat/Cupra Leon KL (2020 - )
Skoda Fabia PJ 2022 - Saloon/Estate
Skoda Kamiq NW (2019 - )
Skoda Octavia NN (2020 - )
Skoda Scala NW 2019 -
Volkswagen Caddy 2021 -
Volkswagen Caddy 2C 2011-2015
Volkswagen Caddy 2K 2004-2008
Volkswagen Caddy 2K 2009-2011
Volkswagen Caddy SA 2016-2020
Volkswagen Caddy SB 2021-
Volkswagen Gol 5W 2006-2010