Tesnenie 06N103121
Tesnenie 06N103121
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód06N10312106N 103 121VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,02 kg
Tesnenie 06N103121
Špecifikácia produktu
HS CODE73269098
Kód kategórieMDD
PR-CodesT2A,T2B,T3V,T4H
Additional codesbolt hex.hd.with shoul.(combi),N 01
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Audi A1/S1 GB 2019 -
Audi A3 Saloon/Sportback 8Y 2020 -
Audi A4/S4/Avant/Quattro 8W 2016-
Audi A5/S5 Cabriolet F5 2017-
Audi A5/S5 Coupe/Sportback F5 2017-
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A7 Sportback 4K 2019 -
Audi A8/S8 Quattro 4N 2018 -
Audi Q2 GA 2017-
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Audi Q3 FJBS (2025 - 2027)
Audi Q3 Sportback FJNS (2026 - 2027)
Audi Q5 FY 2017-2025
Audi Q5 FY Sportback 2018 - 2025
Audi Q7 4M 2016-
Audi Q8 4M 2019 -
Audi TT/TTS Coupe/Roadster FV 2015-
Seat/Cupra Ateca KH 2016-
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Leon 5FA (2020 - )
Seat/Cupra Leon KL (2020 - )
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda Karoq ND 2018-
Skoda Kodiaq 57H (2024 - )
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Octavia NN (2020 - )
Skoda Superb 3P (2024 - ) Sedan/Estate
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate
Volkswagen Arteon 3H 2017-
Volkswagen Golf CD 2020
Volkswagen Golf CD 2020- Saloon
Volkswagen Golf CD 2021 - Estate
Volkswagen Multivan ST 2022-2024
Volkswagen Passat 3G 2018-2024
Volkswagen Passat 3J (2024 - )
Volkswagen Polo Hatchback AE 2018-
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant AW 2018-
Volkswagen T-Roc A1 (2018 - 2026)
Volkswagen Tayron 57L (2025 - 2027)
Volkswagen Teramont 2024 -
Volkswagen Tiguan Allspace BW 2018 -
Volkswagen Tiguan 57 (2024 - )
Volkswagen Tiguan AD 2016-2024
Volkswagen Touareg CR 2018 -
Potrebujete poradiť
Typ otázky
PredmetVaša otázka
Odoslať otázku
PopisVhodné pre tieto vozidláOtázka na predajcu
Posledné navštívené
Rúra
PN443612069A
Rúra
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Nie je k dispozícii
audi AUDI
škoda ŠKODA
volkswagen VOLKSWAGEN
seat SEAT
porsche PORSCHE
bentley BENTLEY
lamborghini LAMBORGHINI
Celosvetová preprava Dodávame do viac ako 160 krajín
100% originálne diely Len originálne nové diely v originálnom balení