Snímač teploty 05E919501
Snímač teploty 05E919501
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód05E91950105E 919 501VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Snímač teploty 05E919501
Engine specifications
Engine code  Date of production   Engine capacity  KW  HP  Cylinders  Remark
Fitment
This part fits into 5 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
T3K4-cylinder SI engine 1.5 l unit 05E.B
TJ74-cylinder SI engine 1.5 l unit 05E.A
Špecifikácia produktu
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
HS CODE85371098
Kód kategórieEFA
Rozmer3 x 5 x 4,5
PR-Codes7J7,DG8,DI6,DS9,N09,T3K,TC5,TJ7
Additional codesDADA,DLAA,DLAC,DPCA,DUSA,DUSB
OEM číslo dielu:
04E919501E
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Audi A1/S1 GB 2019 -
Audi A3 Saloon/Sportback 8Y 2020 -
Audi Q2 GA 2017-
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Audi Q3 FJBS (2025 - 2027)
Audi Q3 Sportback FJNS (2026 - 2027)
Bentley Bentayga 4V (2021- SWB short Wheel Base
Bentley New Cont. Convertible 3S (2019 - )
Bentley New Continental GT 3S (2018 - )
Bentley New Flying Spur ZG (2020 - )
Seat/Cupra Arona KJ 2018 -
Seat/Cupra Ateca KH 2016-
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )