Zátka 05E145863
Zátka 05E145863
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód05E14586305E 145 863VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Zátka 05E145863
Fitment
This part fits into 19 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
7GZEmission standard, not designated
Špecifikácia produktu
HS CODE74152900
Kód kategórieRTA
Rozmer3 x 3 x 1,5
PR-Codes4BF,4BI,7GZ
Additional codesN 02 Hexagon socket flat head bolt
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Audi A1/S1 GB 2019 -
Audi A3 Cabriolet 8V 2017-2021
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2017-2020
Audi A3 Saloon/Sportback 8Y 2020 -
Audi Q2 GA 2017-
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Seat/Cupra Arona KJ 2018 -
Seat/Cupra Ateca KH 2016-
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Ibiza KJ 2018 -
Seat/Cupra Leon 5F 2017-2020
Seat/Cupra Leon 5FA (2020 - )
Seat/Cupra Leon KL (2020 - )
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda Fabia PJ 2022 - Saloon/Estate
Skoda Kamiq NW (2019 - )
Skoda Karoq ND 2018-
Skoda Kodiaq 57H (2024 - )
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Octavia 5E (2018 - 2021)
Skoda Octavia 5E 2017-2021 Saloon/Estate
Skoda Octavia NN (2020 - )
Skoda Scala NW 2019 -
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate