Zátka 05E145863
Zátka 05E145863
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód05E14586305E 145 863VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,01 kg
Zátka 05E145863
Fitment
This part fits into 19 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
7GZEmission standard, not designated
Špecifikácia produktu
HS CODE74152900
Kód kategórieRTA
Rozmer3 x 3 x 1,5
PR-Codes4BF,4BI,7GZ
Additional codesN 02 Hexagon socket flat head bolt
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY
Výrobca Model
Audi A1/S1 GB 2019 -
Audi A3 Cabriolet 8V 2017-2021
Audi A3 Saloon/Sportback 8V 2017-2020
Audi A3 Saloon/Sportback 8Y 2020 -
Audi Q2 GA 2017-
Audi Q3 F3 Sportback 2019 - 2026
Seat/Cupra Arona KJ 2018 -
Seat/Cupra Ateca KH 2016-
Seat/Cupra Formentor 5F (2021 - )
Seat/Cupra Formentor KM (2021 - )
Seat/Cupra Ibiza KJ 2018 -
Seat/Cupra Leon 5F 2017-2020
Seat/Cupra Leon 5FA (2020 - )
Seat/Cupra Leon KL (2020 - )
Seat/Cupra Tarraco KN (2019 - )
Seat/Cupra Terramar 57 (2025 - )
Skoda Fabia PJ 2022 - Saloon/Estate
Skoda Kamiq NW (2019 - )
Skoda Karoq ND 2018-
Skoda Kodiaq 57H (2024 - )
Skoda Kodiaq NS (2017 - 2024)
Skoda Octavia 5E (2018 - 2021)
Skoda Octavia 5E 2017-2021 Saloon/Estate
Skoda Octavia NN (2020 - )
Skoda Scala NW 2019 -
Skoda Superb 3V 2015-2024 Sedan/Estate
Volkswagen Arteon 3H 2017-
Volkswagen Caddy 2021 -
Volkswagen Caddy SB 2021-
Volkswagen Golf BQ 2017-2020
Volkswagen Golf CD 2020
Volkswagen Golf CD 2020- Saloon
Volkswagen Golf CD 2021 - Estate
Volkswagen Golf Sportvan AM 2014-2020
Volkswagen Multivan ST 2022-2024
Volkswagen Passat 3G 2018-2024
Volkswagen Passat 3J (2024 - )
Volkswagen Polo Hatchback AE 2018-
Volkswagen Polo Sedan/Classic/Notchback/Variant AW 2018-
Volkswagen T -Cross C1 (2019 - )
Volkswagen T-Roc Cabrio 2020 -
Volkswagen T-Roc convertible AC 2020-
Volkswagen T-Roc A1 (2018 - 2026)
Volkswagen Taigo CS (2022 -
Volkswagen Taigo CS 2022 -
Volkswagen Tiguan Allspace BW 2018 -
Volkswagen Tiguan 57 (2024 - )
Volkswagen Tiguan AD 2016-2024
Volkswagen Touran 5T 2016-
Potrebujete poradiť
Typ otázky
PredmetVaša otázka
Odoslať otázku
PopisVhodné pre tieto vozidláOtázka na predajcu
Posledné navštívené
Riadiaca jednotka
PN037906022FG
Riadiaca jednotka
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Nie je k dispozícii
Držiak
PN1T0955195B
Držiak
Na sklade 1 ks
audi AUDI
škoda ŠKODA
volkswagen VOLKSWAGEN
seat SEAT
porsche PORSCHE
bentley BENTLEY
lamborghini LAMBORGHINI
Celosvetová preprava Dodávame do viac ako 160 krajín
100% originálne diely Len originálne nové diely v originálnom balení