03C906014A 602 03C906014A602
03C906014A602
Prosím, overte si u nás dostupnosť dielov pre vozidlá staršie ako 10 rokov.
Dostupnosť:Doba spracovania 6-10 dni
Kód03C906014A 60203C 906 014 A 602VýrobcaGenuine Volkswagen group partZáruka24 mesiacovHmotnosť0,68 kg
03C906014A602
Špecifikácia produktu
HS CODE85371098
Kód kategórieENA
Rozmer4 x 18 x 9,5
Objednanie s VINTrue
VýrobcaGenuine Volkswagen group part
100% ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY